February 20, 2018

Kullanım Kılavuzu

Başlarken

Light Trainer Egzersiz sistemi ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünümüzden memnun kalacağınızı umuyoruz. Cihazdan en iyi şekilde yararlanmanız için bazı yönergeler hazırladık. Yine de sorularınız olduğunda iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Light Trainer sistemi, mavi, yeşil, kırmızı ledli Lazer sensörlü ışık vericisinden ve merkezi kontrol ünitesinden(akıllı telefon veya tablet) oluşan tamamiyle kablosuz (wireless) bir reaksiyon geliştirme ve antrenman sistemidir. Android uygulamasına yüklenmiş egzersiz modları ve her modun zorluk ayarları, modülleri istediğiniz gibi yerleştirme olanağı ile sınırsız egzersiz varyasyonları üretebilir ve verileri eş zamanlı olarak kumanda ekranından görebilirsiniz.

Vantuz Kullanımı

Cam, ayna gibi pürüzsüz yüzeylerde vantuz kullanarak modülleri yerleştirebilirsiniz. Yüzeyin temiz ve pürüzsüz olduğuna dikkat ediniz. İlk önce vantuzu iyice bastırarak yapıştırın ve iyi yapıştığından emin olun. Daha sonra vantuzun başı, modülün vantuz yuvasına tam oturacak şekilde yerleştirin. Vantuzun uygun yapıştırılmaması, mödül ile birlikte yere düşmesine sebep olabilir. Bu sebepten modülde oluşabilecek hasarlar garanti dışı kalmasına yol açacaktır. Lütfen vantuzu iyi yapıştırdığınızdan emin olunuz. Modülü uzun süreli yerleştireceğinizde vantuz önerilmez. Uzun süreli yerleştirmelerde ürüne dahil olan velkroları kullanınız.

Velkro Kullanımı

Pürüzlü, düzgün olmayan yüzeylerde, uzun süre kalacak yerleştirmelerde velkroları kullanabilirsiniz. Yapışkan velkro halkalarını istediğiniz yüzeye yapıştırın ve iyice yapıştığından emin olun. Modülün arkasında bulunan velkro kısmını yüzeydeki eşine tam oturacak şekilde yapıştırıp hafif bastırın ve iyice tutunduğundan emin olun.

Modüllerin Şarj edilmesi

Pil gücü kritik seviyeye düşen modüller açıldığında kırmızı ışık yanıp söner. Bu modülleri derhal şarj ediniz. Modülü şarja taktığınızda şarj girişi yanında kırmızı ışık yanacaktır. Bu ışık maviye dönüştüğünde tam dolmuş demektir. Pil tam dolmadan da şarjdan çekebilirsiniz. Modülleri uzun süre kullanmayacaksanız, pilleri yarı dolu durumda bırakmanız tavsiye edilir. Pili boşalmış durumda uzun süre kullanmamak pile zarar verebilir. Modülleri güvenli bir yerde ve gözetiminizde şarj ediniz. Herhangi bir aşırı ısınma koku durumunda derhal şarjı durdurunuz.